Misja placówki

Nasze przedszkole zapewnia wszechstronny, bezpieczny, radosny rozwój wszystkim swoim wychowankom oreferując model wychowania chrześcijanskiego. Traktujemy wszystkie dzieci indywidualnie i podmiotowo. Sprawiamy, że czują się one kochane, akceptowane i szczęśliwe. Przygotowujemy je do przeżywania sukcesu, ale i do radzenia sobie z porażkami.

Dajemy dzieciom możliwość:

• samorealizacji,

• współpracy z innymi,

• kreatywnego myślenia i działania,

• uczestniczenia w ciekawych zajęciach,

• zaspokajania potrzeb rozwojowych

Dbamy o dobre stosunki międzyludzkie i dobrą komunikację.

Stoimy na straży praw człowieka.

Pomagamy sobie i szanujemy się nawzajem.